THeMuCiT-KO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
THeMuCiT-KO

THeMuCiT-KO Private Server

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
EasilyAffected
Üye
Üye

Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 11 Haz. 2008 - 22:47

Tamam Kardeşim Deniyecem.
Ayrıca.. Bu En son Yamayı İndirmeden START Gelmiyor mu..
blackram10
Destekleyen
Destekleyen
blackram10

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 12 Haz. 2008 - 1:03

GELİR AMA OYUNDA FELANKOR BALROG ULTİMA AYRICA USKO İTEMLERİ VAR COLD DAGGER DREAD SHİELF FALAN BUNLARI GÖREMEZSİN yani oyunu zevkiyle oynayamazsın tam olarak tüm yamaları indir iyi eğlenceler...
EasilyAffected
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 12 Haz. 2008 - 13:05

Arkadaşlar,Sizdedemi Oyun Yok Yoksa Sorun Bendemi?
3 Gündür Oyuna Giremiyorum .. Çok Sinir Bozucu Bişey .
DarkNess
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
DarkNess

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 12 Haz. 2008 - 13:19

oyun kapalı deil bu gün akçam üstüne doqru 7/24 olucak sorun bizde.(pardon onlarda) Very Happy

biraz bekle
http://themucit-ko.no-ip.org
EasilyAffected
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 12 Haz. 2008 - 14:03

Start Yok Kardeşim ya... Delirmemek Elde Deil.

5 Gündür Oynıyamıyorum.. Of Off
EasilyAffected
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 12 Haz. 2008 - 14:15

blackram10 demiş ki:
1)Aleyküm selam hoşgeldin,
2)Sorununun çözümünü anlatıyorum anlattığım gibi uygula:
İndirdiğin en son yamada (usko stili launcher i olan)onu boş 1 klasöre daha cıkartıcaksın çıkarttıktan sonra çıkardıgın yerden bütün çıkarttıgın şeyleri siliceksin ''sadece usko stili olan launcher kalıcak onu silmiyiceksin''sonra bu kapat hatasını aldın diyelim o yedeklediğin launcher i kopyalayıp+oyunu yüklediğin yere yapıstırıcaksın değişiklikler kaydedilsinmi diyicek evet diyicen Sorunun çözüldi ßile Smile

NOT:BU HATAYI HER ZAMAN ALDIĞINDA BU ÇÖZÜM YOLUNU UYGULA BAZEN SIK SIK OLUYO BAZEN ARADA BİR HATA RAPORU VERİYO BENDEDE VAR BU SORUN BÖYLE BİR ÇÖZÜM ÜRETTİM Smile
Saygılar(blackram10/GameMaster)

Kardeşim, O RAR Doyasını Bi Klasöre Attım.Buraya Cıkart Diyorum Ama Cıkartmıyor.Dosya Değiştirme Onaylayın Falan Diyor.
Tümüne Evet Diyorum,Doluyor Falan Ama Dosyalar Klasöre Cıkmıyor.Sadece RAR Dosyası Öle Kalıyor.

Nasıl Yapıcam Ben Bunu ? Bana Bir Yardım Edin ...
EasilyAffected
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 12 Haz. 2008 - 14:58

blackram10 demiş ki:
1)Aleyküm selam hoşgeldin,
2)Sorununun çözümünü anlatıyorum anlattığım gibi uygula:
İndirdiğin en son yamada (usko stili launcher i olan)onu boş 1 klasöre daha cıkartıcaksın çıkarttıktan sonra çıkardıgın yerden bütün çıkarttıgın şeyleri siliceksin ''sadece usko stili olan launcher kalıcak onu silmiyiceksin''sonra bu kapat hatasını aldın diyelim o yedeklediğin launcher i kopyalayıp+oyunu yüklediğin yere yapıstırıcaksın değişiklikler kaydedilsinmi diyicek evet diyicen Sorunun çözüldi ßile Smile

NOT:BU HATAYI HER ZAMAN ALDIĞINDA BU ÇÖZÜM YOLUNU UYGULA BAZEN SIK SIK OLUYO BAZEN ARADA BİR HATA RAPORU VERİYO BENDEDE VAR BU SORUN BÖYLE BİR ÇÖZÜM ÜRETTİM Smile
Saygılar(blackram10/GameMaster)

Ben Yaptım Gene Olmadı Smile Gene Aynı Hata Veriyor.Benim Kaderim Bu Herhalde...
DarkNess
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
DarkNess

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 12 Haz. 2008 - 15:02

yapamadım de bari sende sorun war biz nasıl oyunu oynuyoruz! Cool
EasilyAffected
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 12 Haz. 2008 - 21:28

Ya Beyler...Oyuna Girdim.Tam Çhar Acıcam Siyah Bir Ekran Geliyor.Çhar Açamıyorum..
Bunun Sebebini Söylermisiniz.Lütfen...
THeMuCiT
Admin
Admin
THeMuCiT

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 13 Haz. 2008 - 5:27

Ne gibi Bir Hata Lütfen ResimLe Gösterirsen Yardım edebiliriz
https://themucitko.yetkin-forum.com
EasilyAffected
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 13 Haz. 2008 - 20:05

Resim Nasıl Koyucam ki ? Sorun Şu ; Oyuna Giriyorum,IRK Seçmeye Tıklıyorum Ve Beyaz Bir Ekran Geliyor..
IRK Seçme Bölümünde Sorun Var.Karus Zones, El Marod Zones Gibi Bişeyler Yazıyor ..
Acil Olarak Yardım Edermisiniz ? Şu Oyuna Bi Giriyim Artık ...

SAYGILAR
DarkNess
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
DarkNess

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 13 Haz. 2008 - 20:09

yak kardeşim eksik yüklemişsindir bnde nie çalışıo?
EasilyAffected
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2008 - 10:26

Eksik Oldugunu Sanmıyorum.Siteden İndirdim ve İçine Kopyaladım.Bunda Bir Eskilik Olsa Herkezde Olur Gibime Geliyor..
IRK Seçiyorum( Örneğin Karus ),Sonra Beyaz Bir Ekran Geliyor.Karekter Açmaya Tıklıyorum ( Örneğin Priest ) Öle Kalıyor ve KAPAT Yazısı Geliyor.
BUNUN SEBEBİNİ Bİ AÇILARMISINIZ.SORUN BENDE GİBİME GELİYOR..

SAYGILAR
blackram10
Destekleyen
Destekleyen
blackram10

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2008 - 14:06

Evet bu sorun vardı char acılmıyodu mucit dün gece çözdü bu hatayı Smile Şimdi sorunsuz
EasilyAffected
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)   Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2008 - 22:04

Peki Şu Anda Oyun Varmı Sizde.Bende Yokta..

Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)
» Servera Yeni GeLen Eklentiler (Gelmeye Devam Edicek)