THeMuCiT-KO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
THeMuCiT-KO

THeMuCiT-KO Private Server

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

<Tam destek yanındayızz İmza: R3r

2 posters
YazarMesaj
scsessiz
Yabancı
Yabancı
scsessiz

<Tam destek yanındayızz İmza: R3r Empty
MesajKonu: <Tam destek yanındayızz İmza: R3r   <Tam destek yanındayızz İmza: R3r Icon_minitimePtsi 4 Mayıs 2009 - 20:25

serverın acılmasını bklıyorum eskı gunlerdekı gıbı ama bU sefer ole olmıcak tam destekle yanındayız mucıt vps parasını odemen ıcın yardım edebılırım oyun yeterkı acılsın baska hıc bı serverda burası kdr zvk almadık eSki ARKADASLARDA BUNU OKUYORSA BENI TANIRLAR JOVI FLN HEPINIZE SLM GÖRUSMEK ÜZERE HER AKSAM BU SITED I love you E OLUCAM HBR BKLIYORUM MUCITT CVP BKLIYORUM SNDEN
THeMuCiT
Admin
Admin
THeMuCiT

<Tam destek yanındayızz İmza: R3r Empty
MesajKonu: Geri: <Tam destek yanındayızz İmza: R3r   <Tam destek yanındayızz İmza: R3r Icon_minitimeCuma 22 Mayıs 2009 - 4:54

Eyw. Kardeşim. Hatırlıyoruz Seni Smile Evet Çoğu Kişi Serverın Açılmasını Hala İstiyor. Benim İçinde Zevkli Bir Dönemdi. Ancak o zamanlarda olan tecrübesizliğimden kaynaklanan hack olayları olmuştu.
O yüzden bu işi bırakmıştım. Ama çoğu kişinin ısrarları nedeniyle 0 dan THeMuCiT-KO yu açmayı düşünüyorum. şuan tamamen herşeyi düzenliyoruz. eğer işler istediğimiz gibi giderse düzgün bir şekilde açıcağız. belki oyun ismi themucit-ko olarak kalır belkide farklı bir isimle açarız. Ama dediğim gibi açmayı düşünüyoruz.
Şuan site adını bile aldık. oyun açılırsa yeni sitemizde aktif olucak.
themucitko.com

Neyse kardeş. bu siteye pek girmedigimden anca gördüm ve yeni msj yazabildim.
olurda girersen bu msj ı okursun ve msn adresimi buyur eklersin.

Msn : dj_ghost_dg@hotmail.com
https://themucitko.yetkin-forum.com

<Tam destek yanındayızz İmza: R3r
1 sayfadaki 1 sayfası