THeMuCiT-KO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
THeMuCiT-KO

THeMuCiT-KO Private Server

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??

3 posters
YazarMesaj
wollzer
Üye
Üye

bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Empty
MesajKonu: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimeÇarş. 27 Ağus. 2008 - 2:46

beyler http://www.knightonlinearea.net/lofiversion/t48472.html bu adresten dosyalarinizi indirdim ve dediginizi yaptim
ancak ekrana 1500 client i geliyor ve update bi türlü dolmuyor bu serverda oynamak istiyorum plz yardm
THeMuCiT
Admin
Admin
THeMuCiT

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimeÇarş. 27 Ağus. 2008 - 14:50

ftp://ftp.download.com/pub/ppd/10367095-10437633/knightonlinesetup_1299_01.exe
Arkadaşım burdan sen 1299 client i indirdinmi ?
1500 ne ?
https://themucitko.yetkin-forum.com
wollzer
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimeÇarş. 27 Ağus. 2008 - 19:35

sayin admin ark.adaşim 1299 client i indirdim ve dediginiz dosyalari klasöre attim ancak launcher e bastigimda yeni son knight in update si gibi cikior 1 dk ss cekip koyayim ve update dolmuyor 1299 pahct i gibi deil yani update cikan yer?
wollzer
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimeÇarş. 27 Ağus. 2008 - 19:40

url=https://servimg.com/view/12902661/2]bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Ss_ko_11[/url]
wollzer
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimeÇarş. 27 Ağus. 2008 - 19:41

işte böle cikiyor dier private serverlarda 1299 pacht i gibi update oluyordu? nuda olmuyor bu server a girmek cok istiyorum lutfen yardim plzzzz????
wollzer
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimeÇarş. 27 Ağus. 2008 - 19:43

işte böle cikiyor dier private serverlarda 1299 pacht i gibi update oluyordu? nuda olmuyor bu server a girmek cok istiyorum lutfen yardim plzzzz????
wollzer
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimeÇarş. 27 Ağus. 2008 - 20:39

ikinci günüme giriyorum ve 2 gündür bu oyunu apmak için bekliyorum plzz yardim?
THeMuCiT
Admin
Admin
THeMuCiT

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008 - 2:08

Bak kardeş galiba senin dediğin bu usko...
pwp değil bu orjinal knight online...

resimden pek birşey anlıyamadım ama...
normalde başka bir servera girmek istediğin oyunun yüklü olan yerindeki
server diye bir dosya war
onu not defteri ile acıcaksın

ip0= olan yer war onun yanındaki ip yi
girmek istediğin serverın ipsini yazıcaksın kaydeticeksin ve launcherden giriceksin
start yazısı gelicek tıklayıp oyuna giriceksin olay bu..
ama sen olmuyor diyorsan
sen yanlıs client yüklemissin
1299 client yerine normal orjinal 1505 usko clientini yüklemissin...umarım anlatabilmişimdir..
umarım soruyuda iyi anlıyabildim sanırsam.. Smile
https://themucitko.yetkin-forum.com
wollzer
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008 - 3:50

tamam ben sorunu buldum ip yerine ne yaziyorum acaba?
DarkNess
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
DarkNess

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008 - 11:13

bnce hepsi normal bu görünüm çoğu pwde war bide sanırısam daha server açılmadı.
http://themucit-ko.no-ip.org
DarkNess
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
DarkNess

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008 - 11:15

bnm önceden oynadığım bi ıp wardı mucit burdan örnek alabilrsin. bide server full online wps fln yok ıp=pasific.hopto.org olmassa bu sunu dene ıp=seriousnetwork.no-ip.biz

>>>>>bu denem amaçlıdır lütfen yanlış anlamayın<<<<<
http://themucit-ko.no-ip.org
wollzer
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008 - 14:35

mucit ben silip yeniden kurucam oyunu bu server için cok ugraşiyorum simdi bana client in içine atacagim son dosyalari yazar misin buraya bu suan server açik mi merak ediyorum?
wollzer
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008 - 15:26

kardeşler ben herşeyi hallettim update fln yaniyor ama oyuna girerken x-trap cikiyor ve yeni pacht i yükle deyor siteden x-trap i nasıl kaldirabilirim acaba?
wollzer
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008 - 15:51

x-trapida hallettim kardeşler ama hack sheild problemi cikti ss cekkip gönderiyorum
wollzer
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??   bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz?? Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008 - 13:14

teşekkürler konuyu kapatabilirsiniz!!

bende launcher dolmuyor her seyi yaptim admin yardm plz??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» THeMuCiT yardm et ltfnn o kdr indrdm